Prečo doktor čoko

Sila kalciového sirupu
Kalciový sirup s jeho rokmi overeným účinkom obsahuje 120 mg vápnika v jednej čajovej lyžičke. Je vhodné ho užívať v období nedostatku vápnika v organizme a taktiež pri problémoch s kašľom a zachrípnutím. Výhodou kalciového sirupu je, že ho užíva celá rodina.
Lahodná chuť
Doktor ČOKO® je kalciový sirup vyvinutý s dôrazom na výbornú chuť čokolády, ktorá presvedčí každé dieťa, že zdravie chutí. Túto výhodu ocenia aj rodičia, keďže podávanie kalciového sirupu deťom už nebude trápením. Sirup obsahuje skutočné kakao a nie len arómu, vďaka čomu je jeho chuť naozaj jedinečná.
Rýchlejšie vstrebávanie
Okrem kalcia obsahuje Doktor ČOKO® aj vitamín D3, ktorý prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika, normálnej hladine vápnika v krvi, udržaniu zdravých kostí, zubov a udržaniu správneho fungovania svalov. Vďaka vitamínu D3 je teraz vstrebávanie vápnika do organizmu oveľa efektívnejšie.
Obohatený o vitamíny
Doktor ČOKO® kalciový sirup je obohatený o vitamín D3 a vitamín C, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a navyše má priaznivý vplyv na imunitný systém, čo oceníte najmä v čase nepriaznivého počasia a veľkej náchylnosti k chorobám spojeným s oslabenou imunitou.
Slovenská kvalita
Kvalitný výrobok, ktorý vám prináša presne to, čo od neho očakávate. Doktor ČOKO® je vyrábaný v najvyššej kvalite farmaceutickej výroby GMP (Správna výrobná prax). Takáto výroba podlieha tým najprísnejším kritéria autorít, a tým je zabezpečená jeho kvalita počas celej doby užívania.
Náš tip
Skúste pridať kalciový sirup Doktor ČOKO® vaším deťom do mlieka, jogurtu, krupičnej kaše, na ovocie alebo vymyslite ďalší spôsob, ktorý iba potvrdí, že deťom chutí. Vaše deti sa už nebudú báť ale naopak, budú si ho pýtať stále viac a viac.